عنوان PES 2016 در ایکس باکس وان با کیفیت ۱۰۸۰P اجرا نخواهد شد!

مشخص نیست تا چه زمانی اختلاف  قدرت پردازشی ایکس باکس وان با پلی استیشن ۴ پابرجا می ماند ،دقایقی پیش اعلام شد که ایکس باکس وان توان پردازش ۱۰۸۰P را دربازی PES2016 را ندارد.برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.PESFan-news-PES-2016-stock-1
همان طور که می دانید قبلا اعلام شده بود که این بازی بر روی ایکس باکس وان باکیفیت ۱۰۸۰P اجرا می شود ولی مثل اینکه این کار عملی نمی باشد . چند دقیقه قبل آقای ADAM BHATTI مدیر  محصولات کونامی در اروپا در توییتر اعلام کرد که:

سلام بر تمام کاربران شرکت KONAMI همان طور که در جریان هستید عنوان PES 2016 برای پلتفرم های PS3 , PS4 , XBOX ONE , XBOX360 , PC  منتشر خواهد شد ولی مسولان KONAMI تصمیم گرفتند تا یک مسئله مهم را به آگاهی شما برسانند ، همان طور که در جریان هستید توان پردازشی ایکس باکس وان از پلی استیشن ۴ مقداری کمتر می باشد از این رو بازی PES 2016 نمی تواند با کیفیت ۱۰۸۰*۱۹۲۰برروی آن اجرا شود ولی نگران نباشید این بازی با کیفیت ۱۰۸۰*۱۳۶۰ می تواند اجرا شود که هرچند مقداری پایین تر می باشد ولی تفاوت زیادی را ایجاد نمی کند . هم اکنون دمو  ( پیش نمایش ) این بازی منتشر شده است  و  می توانید از روی آن قضاوت کنید .

همان طور که درجریان هستید این بازی در ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۵ ( میلادی ) ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ( شمسی ) برای پلتفرم های XBOX ONE , XBOX360 , PS3 , PS4 , PC منتشر میشود. نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *