عنوان Rise Of The Tomb Raider بر روی Xbox 360 و Xbox One گلد شد!

امروز بالاخره عنوان Rise Of The Tomb Raider بر روی Xbox 360 و Xbox One گلد شد! برای مشاهده اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

RoTT-Gold-Status

ما تقریباً از ماهی که قرار بود Rise Of The Tomb Raider در آن عرضه شود گذشته ایم تا این که با حرف آقای Darrell Gallagher پی بریدم که بازی گلد شده است:

ما مفتخریم که اعلام نماییم بالاخره بازیبازان می توانند به عنوان Rise Of The Tomb Raider در تاریخی نچندان دور دست پیدا کنند، این عنوان در تاریخ ۱۰ نوامبر عرضه خواهد شد.

کل تیم خود را به چالش کشیده اند تا بتوانند آخرین سری از این عنوان را بهبود ببخشند، عنوانی که مورد علاقه میلیون ها طرفدار واقع شد، و ما باور داریم که بالاخره توانسته ایم ادامه ای شایسته برای Tomb Raider 2013 بسازیم.با تکمیل شدن ساخت بازی ما بسیار هیجان زده ایم تا سفر پرخطر و عالی بعدی Lara را با شما به اشتراک بگذاریم، او همچنان به یک جنگجو و مبارز قوی تر تبدیل می شود و رشد می کند و سرنوشتش را به عنوان یک Tomb Raider قبول می کند.

عنوان Rise Of The Tomb Raider بهار سال بعد برای PC و پاییز سال بعد نیز، برای PS4 عرضه خواهد شد.در پایان نظرات زیبای خود را در رابطه با این عنوان و عنوان موفق Tomb Raider 2013 با ما در میان بگذارید.

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *