عنوان Uncharted :The Nathan Drake Collection فقط یک ریسمتر با کمی تغییرات نیست !

همه ی گیمر های دنیا بلا استثنا عنوان آنچارتد را میشناسند ،عنوانی که تا به حال متای  زیر ۸۸ نگرفته است ،عنوانی که به گفته ی ناتی داگ برای همیشه انحصاری سونی می ماند .اما امروز در مصاحبه ای که ( Digital Fundery) با استودیو مسئول پورت کردن این عنوان برروی پلی استیشن ۴ یعنی (Blue Point) داشت  مشخص شد این عنوان تنها یک انحصاری ریمستر ساده نخواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید!


Uncharted-The-Nathan-Drake-Collection-WeirdGamer-Header

(Digital Foundery ) طبق بررسی که از  تریلر این عنوان با نسخه پلی استیشن ۳  داشته است اعلام کرده است:

عنوان Uncharted :The Nathan Drake Collection تنها یک ریمستر نبوده و شاهد تغییرات چشم گیری در آن هستیم از گیم پلی گرفته است تا گرافیک همه و همه نسبت به قبل پیشرفت های چشمگیری داشته است و می توان گفت این نسخه نباید یک عنوان فرعی برای آنچارتد ۴ باشد.

( Digital Foundery) همچنین درباره ی نرخ فریم ریت و استودیو (blue point ) گفت:

این بازی به دست استودیو معروف blue point در حال ریمستر شدن است استودیویی که حرفه اصلی اش ریمستر کردن و بازسازی عنوان قدیمی برای پلتفرم های جدید می باشد و به جرات می توان گفت که این استودیو از آزمایش ریمستر کردن عنوان Uncharted :The Nathan Drake Collection سربلند بیرون آمده است.درباره ی نرخ فریم ویت باید بگوییم استودیو Blue Point بسیار عالی کار کرده است و نور پردازی و کیفیت این عنوان نسبت به قبل بسیار پیشرفت کرده است .پلی استیشن ۴ مانند همیشه ۱۰۸۰p با نرخ فریم ۶۰ این عنوان را اجرا می کند.

همچنین( Digital Foundery) در جمع بندی این عنوان گفت:

این بازی نسبت به نسخه پلی استیشن ۳  دچار تغییراتی بزرگی و بنیادی  شده است که می تواند شما را مانند همیشه به قلب ماجراجویی نیتن ببرد .استودیو blue point بهینه سازی هایی انجام داده است که کار هر استودیو دیگری نیست این استودیو نیتن را دوباره برای پلی استیشن ۴ زنده کرده است. استودیو  blue point بر گرافیک بازی و شخصیت سازی بازی بسیار کار کرده است  این استودیو از تکسچر های جدیدی استفاده  کرده است که کیفیت آن  بسیار بالاتر از  تکسچر های نسخه های قبلی این عنوان است با کمک بهینه سازی گرافیک این بازی، ما کوچک ترین جزییات را می توانیم به بهترین نحو را تماشا کنیم از  کوچک ترین چیز مانند پرندگان  گرفته است تا بزرگترین چیز مانند انفجار بمب . در نگاه اول ما به گرافیک این بازی چیزی جز پیشرفت چشمگیر نتوانستیم بگوییم.

همچنین ( Digital Foundery) درباره ی عملکرد استودیو مسول ریمستر کردن این عنوان یعنی blue point گفت:

باید اقرار کرد که این استودیو کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام داده است ،این پروژه بزرگ کاری نیست که همه ی استودیو ها بتوانند از پس آن بربیایند این استودیو مهارت خاصی در ریمستر کردن عناوین بزرگ داشته است که ریمستر کردن عنوان The Last Of Us نیز کار این استودیو بزرگ بود که هنوز که هنوز تو لیست پرفروش ترین های پلی استیشن ۴ می باشد این استودیو حتی بر کار کردن روی کوچک ترین چیز هایی که در بازی موجود هستند همه دریغ نکرده است و برای این عنوان سنگ تمام گذاشته است.

همان طور که در جریان هستید این عنوان در تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۵(میلادی) برابر با ۱۷ مهر ۱۳۹۴ (شمسی) فقط برای پلی استیشن ۴ عرضه می شود.

نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *