قابلیت‌های بروزرسانی ۳٫۰ کنسول پلی استیشن۴ مشخص شد + اسکرین شات‌های جدید از بروزرسانی ۳٫۰

PS4-logo-201_440-ds1-670x378-constrain

همان طور که اطلاع دارید و در سایت هم گفته شده بود، سونی می‌خواهد بروزرسانی ۳٫۰ پلی استیشن ۴ را زودتر از تاریخ مقرر منتشر کند. از همین رو چند روز پیش به دنبال داوطلب برای تست بتای فریمور  ۳٫۰ بود، ولی دقایقی پیش Sony Computer Entertainment لیست قابلیت‌های فریمور ۳٫۰ را به صورت رسمی منتشر کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید. این طور که Sony Computer Entertainment اعلام کرده است اسم رمز این فریمور (Kenshin) خواهد بود و قابلیت های باور نکردنی به پلی استیشن ۴ شما، هدیه خواهد کرد.

Sony Computer Entertainment هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این فریمور اعلام نکرده است. نوید می‌رود که این فریمور حسابی جای ویندوز ۱۰ را برای پلی استیشن ۴ پر کند.

لیست قابلیت‌های بروزرسانی فریمور ۳٫۰ به شرح زیر است:

  • پخش زنده‌ی (live) در یوتیوب:کسانی که پلی استیشن ۴ همراه با بروزرسانی ۳٫۰ را در اختیار داشته باشند می توانند تا بازی‌های در حال انجام خود را در بزرگترین شبکه‌ی اشتراک گذاری ویدیو جهان (Youtube) به صورت زنده به اشتراک بگذارند.
  • بخش اخبارهای داغ و رویدادهای مهم:این قابلیت بسیار کاربردی می‌باشد برای مثال در یک هفته یک بازی به صورت رایگان در PSN قابل دسترسی باشد شما از این بخش می‌توانید از آن آگاه شوید.
  • گروه مورد علاقه‌ی من:شما میتوانید تا در این بخش هر چیزی را که در لیست مورد علاقه‌ی خود اضافه کرده اید را به سرعت مشاهده کنید.
  • افزایش حجم (CLOUD) یا همان ذخیره‌سازی ابری:میزان ذخیره سازی اطلاعات در فضای مجازی PSN از ۱ گیگابایت به ۱۰ گیگابایت افزایش داشته است.همچنین برای شما یک مصرف سنج از فضای ابری تهیه کرده‌ایم تا از میزان حجم باقی مانده آگاه شوید.
  • به اشتراک گذاری ویدیو در توییتر : شما از همین اکنون با بروزرسانی ۳٫۰ می‌توانید ویدیوهای خود را در توییتر به اشتراک بگذارید فقط یک چیز را نباید فراموش کنید ویدیوهایی که به اشتراک می‌گذارید نباید بیشتر از ۱۰ ثانیه باشد.
  • هنگام بازی از اخبار آگاه شوید:شما با بروزرسانی ۳٫۰ می‌توانید در هنگام بازی ببینید دوستان شما در PSN درحال چه کاری میباشند، اطلاعات بیشتری از بازی بگیرید و حتی از فروشگاه خرید کنید و از چت کردن با دوستان خود نهایت لذت را ببرید.
  • دریافت زنده از پلی استیشن : ما برای شما دسترسی به سایت پلی استیشن را بهینه کرده ایم تا بتوانید از دیدن ویدیو بازی‌ های روز در آن لذت ببرید
  • درخواست دیدن بازی دوستان خود به صورت زنده:از همین الان شما می‌توانید تا به دوست خود درخواست بدهید تا بازی‌اش را زنده برای شما سوییچ کند و از دیدن آن باهم لذت ببرید.
  • ایجاد انجمن:آیا دوست دارید تا یک انجمن برای سبک مورد علاقه‌ی خود داشته باشید و سایر کاربرانی که علایقی مانند شما دارند به عضویت انجمن شما در بیایند و درکنار هم بودن را تجربه کنید
  • استیکرهای جدید و متنوع:دیگر متن های ساده و بدون احساسات را ارسال نکنید با بروزرسانی فریمور به ۳٫۰، شما می توانید تا احساسات خود را به صورت استیکرهای زیبا و جذاب ارسال کنید.

در زیر می توانید اسکرین شات‌هایی از این بروزرسانی مشاهده کنید:آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *