قطعات چرخ دنده های جامد | ۱۰ شخصیت برتر فرانچایز Metal Gear

Untitled-1

در صنعت گیم فرانچایز های زیادی موجود است ، ولی برخی از آنها میتواند خاطره انگیز شوند . یکی از این فرانچایز ها Metal Gear میباشد. این فرانچایز کار خود را در سال ۱۹۸۷ شروع کرد، که به گفته Hideo Kojima امسال آخرین نسخه از این فرانچایز منتشر میشود. این فرانچایز شاهکاری از کارگردان بزرگ صنعت گیم یعنی Hideo Kojima میباشد. در فرانچایز Metal Gear شخصیت های زیادی وجود دارد که همه ما با آن ها خاطره داریم، در این مقاله قرار است به ۱۰ شخصیت برتر این فرانچایز زیبا، و خاطره انگیز بپردازیم . در ادامه مطلب همراه ما باشید .

۱۰-Psycho Mantis

این شخصیت منفی در سری Metal Gear توانست رتبه دهم را از آن خود کند . این شخصیت توانایی دارد که میتواند با این توانایی بر فکر بعضی از اشخاص تاثیر بگذارد  ولی نه بر فکر تمام اشخاص که یکی از آن اشخاص Solid Snake است. Psycho Mantis یک ماسکی بر صورت خود دارد که میتواند صدای خود را تغییر بدهد یا صدایی گوش خراش تولید کند و هیچکس تحمل صدایش را ندارد  و این را هم باید اضافه کنم که این شخصیت قابلیت دفع گلوله را نیز دارد .

۹-Grey Fox

این شخصیت که برای اولین بار در نسخه دوم این فرانچایز حضور داشت توانست رتبه نهم را بدست بیاورد . این شخصیت یکی از دوستان Solid  Snake نیز است. اگر به لباس این شخصیت دقت کنید بروی ماسک او یک دایره سرخ رنگ وجود دارد که توسط این دایره این شخصیت به حالت دیوانگی رفته و دیگر نمیتواند خود را کنترل کند . همچنین این شخصیت از سرعت بالایی برخوردار است، طوری که اگر کسی به او گلوله ای شلیک کند خیلی راحت توسط شمشیر خود گلوله را دفع میکند .

۸-Otacon

این شخصیت که یکی از دوستان نزدیک و صمیمی Solid Snake است ، توانست رتبه هشتم را به خود اختصاص دهد . این شخصیت یک دکتر کاملا حرفه ای است ، طوری که تمام شخصیت های که در سری Metal Gear میبیند که قدرت ابر انسانی دارند ، شک نکنید که این دکتر نابغه در طراحی و قدرت آنها نقش مهمی داشته است.

۷-EVA

این شخصیت که یکی از دوستان Solid Snake و همچنان Big Boss هست، توانست رتبه هفتم را تصرف کند. این شخصیت در مواقعی که Solid Snake و Big Boss به کمک نیاز داشته باشند ظاهر میشود . EVA که نه تنها یک دوست خوب برای این دو شخصیت است، بلکه یک مامور حرفه ای و باهوش نیز است، همچیین EVA میتواند طوری به اشخاص نزدیک شوند که حتی روح آنها نیز خبردار نشود و البته نباید از موتور زیبایش چشم پوشی کرد .

۶-Raiden

این شخصیت که بدن نیمه انسانی و نیمه رباتی دارد توانست در مقام شیشم قرار گیرد . دکتر ها قصد داشتند تا این شخصیت را مانند Solid Snake درست کنند ولی نتوانستند و Raiden شد یک شخصیت نیمه انسانی و نیمه رباتی ، ولی آنچنان هم برایش بد تمام نشد  بدلیل این  که این شخصیت حالا کاملا ضد گلوله و یک نینجای به تمام معنا است.

۵-Liqiud Snake

Liqiud Snake برادر Solid Snake توانست در رتبه پنجم خود را جا بدهد . Liqiud Snake تمامی قابلیت های Solid Snake را دارا میباشد ، اما با یک فرق که آن هم به نحوه استفاده از این قابلیت برمیگردد . برادر Solid Snake یعنی Liquid Snake قصد دارد یک ویروسی را ایجاد کند که تمامی جهان را به بردگی خود درآورد ، ولی برادر بزرگتر یعنی Solid Snake نمیگذارد و در یک مبارزه زیبا  برادرش را میکشد.

۴-Revolver Ocelot

شخصیتی که عشق تفنگ های کوچک مانند Revolver هست توانست با اسلحه اش رتبه چهارم را تصرف کند . این شخصیت از سرعت و دقت بالایی در تیراندازی برخوردار است ، طوری که فقط لازم است بداند صدای گلوله از کدام طرف آمد و بعد از آن با یک چرخش طرف مقابل را از پا درمیاورد . ولی این شخصیت هم با این قدرتش یعنی دقت و سرعت در تیراندازی به طرف کارهای شوم رفته و دستش توسط Solid Snake قطع میشود . همچنان این شخصیت یکبار در میدان نبرد با Big Boss نیز روبه رو میشود.

۳-The Boss

این شخصیت خیانت کار  توانست رتبه سوم را از آن خود کند. همچنین لازم به ذکر است The Boss  در ابتدا مربیBIG BOSS بوده است . شخصیت The Boss هم اکنون یک شخصیت نیمه انسانی است . همچنین بیگ باس که از The Boss تعلیم گرفته بود در نبردی سخت مجبور به قتل این شخصیت شد .

۲-Solid Snake

و بالاخره شخصیت پر ماجرا فرانچایز Metal Gear توانست در رتبه دوم قرار بگیرد.  این شخصیت که در بیشتر نسخه های Metal Gear حضور داشته حالا جزء یکی از بهترین و پرسابقه ترین ماموران دولت است . Solid Snake طوری طراحی شده است که بدون هیچگونه سرو صدایی وارد شود ، کسی را بکشد و…. این شخصیت در این اواخر پیر شده است، ولی قابلیت و قدرت قدیم را هنوزم دارا میباشد.

۱-Big Boss

Big Boss که به قدرت، باهوشی و بی سروصدا انجام دادن کاری معروف است توانست رتبه اول را کسب کند. Big Boss  در یک نسخه پایانی فرانچایز Metal Gear یعنی MSG:Ground Zeroes و در نسخه ای که چند روز بعد منتشر میشود یعنی MSG:The Phantom Pain حضور خواهد داشت . این شخصیت  یک بار با Solid Snake رو به رو میشود و با چند ضربه Solid Snake را از پا در میاورد و بعد از اینکه Solid Snake سرش را بالا میکند با تعجب میگوید (Big Boss؟)

خب به پایان مقاله رسیدیم، لطفا در مورد این مقاله نظر بدهید و شخصیت مورد علاقه خود را به ما معرفی کنید .
تا مقاله دیگر بدرود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۸ پاسخ

 1. مرتضی موسوی مرتضی موسوی می‌گه:

  ببخشید اینجا میپرسم ولی چرا تو لانچ تریلر وقتی اسنیک میسوزه میشه اسکول فیس

 2. سپهر دبیری سپهر دبیری می‌گه:

  من نفهمیدمبیگ باس مگه همون اسنک نیست؟؟در واقع گیج شدم :|قضیه چیه؟

 3. Areeef Areeef می‌گه:

  مرسی عالی بود

 4. سیاوش ملاحسینی سیاوش ملاحسینی می‌گه:

  لطفا بخشی که در مورد باس نوشته اید را تغییر دهیدباس خیانت کار نبوده و بعد ها خود اسنیک متوجه این موضوع شده است(در طول اتفاقات قسمت ۳ نیز اسنیک از بیگناه بودن وی اطلاع داشت) و باید اضافه کنم که باس آموزش دهنده اسنیک بود ولی شما برعکس ذکر کردین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *