ما چه زمانی میتوانیم Killzone 5 را تجربه کنیم ؟ | آقای Hermen Hulst پاسخ میدهد

killzone

همان طور که می دانید گوریلا گیمز در حال حاضر مشغول کار برروی عنوان Horizon Zero Dawn می باشد واز این رو طرفداران سری Killzone به این فکر افتاده اند که آیا دیگر هیچ وقت Killzone 5 درکار نخواهد بود؟ . ولی دقایقی پیش آقای  Hermen Hulst  رییس کل استودیو گوریلا گیمز درباره‌ی اینکه Killzone 5 چه زمانیمعرفی خواهد شد پاسخ دادند . برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.

همه ی ما سری Killzone را میشناسیم. حال بعضی از طرفداران سونی در مورد اینکه گوریلا گیمز پروژه کیل زون را برای همیشه فراموش خواهد کرد ابراز نگرانی کردند و یعضی دیگر هم از این موضوع خوشالند و می گویند که گوریلا گیمز استعداد های زیادی در خلق یک عنوان زیبا دارد واز سری کهنه ی Killzone باید فاصله بگیرد تا پیشرفت کند.

دقایقی پیش آقای Hermen Hulst در این مورد گفت:

علاقه تیم گوریلا گیمز به پروژه horizon zero dawn به آن معنا نیست که سری کیل زون را فراموش کردیم. صد البته تایید میکنم که این بازی سری ۵ خواهد داشت ولی این موضوع خیلی زود است چرا که ما هنوز برروی پروژه عظیم horizon zero dawn کار میکنیم و ساختن همزمان دوعنوان تقریبا غیر ممکن است.

ولی در آینده ما این قول را به شما میدهیم که سری ۵ این عنوان منتشر خواهد شد. پس باید صبرکنید.

او درباره ی پروژه عظیم horizon zero dawn گفت:

واقعا کار برروی horizon zero dawn نسبت به killzone shadow fall سخت تر است و یکی از سخت ترین پروژه هایی می باشد که استودیو گوریلا گیمز مشغول به انجام آن تا به حال شده است ولی گوریلا گیمز به خوبی از پس این عنوان بر آمده است. این قول را به شما می دهم که horizon zero dawn بسیار متفاوت تر از killzone shadow fall می باشد ما در ساخت killzone shadow fall بسیار محدوده بودیم و فشار زیادی برروی تیم بود ونتوانستیم آنچه را که معیار سری killzone می باشد را در آن عرضه کنیم. ولی این موضوع اصلا به پروژه horizon zro dawn شباهت ندارد و در این پروژه ما شاهد همبستگی تیم گوریلا گیمز هستیم. شاید این موضوع از نظر شما احمقانه باشد ولی این کار به تیم گوریلا گیمز نیرو می دهد تا یک IP جدید و بی نقصی را تحویل شما بدهد.

عنوان horizon zero dawn قرار است تا در اواخر ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 منتشر شود.
نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *