مقاله : بازی هایی که شخصیت آنها زن است | قسمت اول

زیاد دیدیم بازی هایی که شخصیت اصلی آنها مرد است.واین یک چیز عادی است.اما در این مجموعه بازی هایی را معرفی میکنیم که شخصیت اصلی آنها مونث است.

tomb raider

ناشر:square enix

تاریخ عرضه:مارس ۲۰۱۳

متا:۸۶از۱۰۰

tomb raiderیک بازی سوم شخص می باشد.قبل ۲۰۱۳ نیز(۲۰۰۵)شاهد تامب رایدر بودیم.همانطور که میدانید فیلم tomb raider(با بازی آنجلینا جولی )نیز ساخته شده.تامب رایدر یک بازی فکری نیز هست که وقتی این بازی را بازی میکنید احساس یک فیلم سینمایی را به شما میدهد.باید منتظر rise of tomb raiderنیز باشیم.

remember me

ناشر:capcom

تاریخ عرضه:ژانویه۲۰۱۳

متا:۶۵از۱۰۰

remember me یک بازی سوم شخص میباشد.با اینکه متا ونمرات خیلی خوبی را دریافت نکرد ولی بازیکنان آنرا بیشتر دوست داشتند.بازی به خاطر آوردن من یک بازی با جزییات فکری است.جالب است بدانید بااینکه بازی نمرات خوبی دریافت نکرد قرار است بازی remembr me2 هم در سال های آینده منتشر شود.Alien Isolation.jpg

alien isolation

ناشر:sega

تاریخ عرضه:اکتبر ۲۰۱۴

متا:۸۱از۱۰۰

بیگانگان یک بازی اول شخص میباشد.اگر میخواهید ترس واقعی را تجربه کنید پس همین الان این بازی را بازی کنید. این بازی از روی فیلم alien ساخته شده و جالب است بدانید بر خلاف بازی هایی که از روی فیلم ساخته شده این بازی به موفقیت فیلمalien رسیده است.گرافیک خوب و ترس را با بیگانگان:جداسازی تجربه کنید.

توجه:شما شاهد قسمت اول این مقاله بودید، بزودی منتظر قسمت دوم این مقاله باشید.

سپهر دبیری

سپهر دبیری

با من در ارتباط باشید: Sepehr8019@gmail.com

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *