مقاله : معرفی ۶ بازی برتر در سبک بقا

در این مقاله سعی بر این داریم ۶ عدد از برترین بازی های موجود در سبک بقا را برای شما گلچین کنیم . در ادامه مطلب با ۶ بازی برتر در سبک بقا همراه ما باشید .

[عکس: maxresdefault.jpg]
DayZ

در دنیای وسیع «DayZ»، جهان وارد ویرانی عظیمی شده، همه‌چیز رو به سرنگونی است. زامبی‌ها رو به افزایش هستند و انسان‌ها برای بقا، شروع به کشتن یک دیگر می‌کنند. شما در این دنیا تنها هستید و برای زنده‌ماندن به آب و عذا احتیاج دارید، برای بقای بیشتر، وارد گروه شوید اما به همه اعتماد نکنید، زیرا که اگر برای آنها مفید نباشید، پس دیگر به شما احتیاجی نیست اما وسایل شما با ارزش است. این بازی که در سبک اکشن و ترسناک است در استودیو «Bohemia Interactive» ساخته شده و دارای گرافیک خوبی است. (دارای حالت آنلاین) قیمت خرید ۳۵ دلار است.

[عکس: Thumb%20Image-y_b_1.png]
ARK: Survival Evolved

شما به صورت سرگردان و گرسنه، سر از جزیره‌ای به نام «ARK» در می‌آورید. دنیایی که قلمرو دایناسورها است و شما برای بقا علاوه بر دفاع باید شکار کنید یا از منابع گیاهی تغضیه کنید. در بازی آیتم‌های فراوانی برای ساختن وجود دارد، آیتم‌هایی که شامل سلاح، سرپناه، ابزار مختلف و غیره می‌شود. با دایناسوها بجنیگ و سطح تجربه خود را افزایش دهید، سلاح بسازید، از ساخت تیر و کمان شروع کنید تا به تفنگ برسید. سعی کنید دایناسورهایی که در بازی وجود دارند را رام کنید تا از توانایی آنها استفاده کنید.
بازی در سبک اکشن ماجراجویی و نقش‌آفرینی بوده که در سال ۲۰۱۵ استودیو «Studio Wildcard» آنرا برای PC منتشر کرد. (دارای حالت آنلاین) قیمت خرید ۳۰ دلار است.

[عکس: dontstarve0430131600jpg-acb566.jpg]
Don’t Starve

حال دیگر نام شما ویلسون است. داستان زندگی شما از جایی آغاز می‌شود که شخصی مرموز شما را (ویلسون) در محلی نامشخص رها می‌کند. محلی که خطراتی دارد، وجود گیاهان سمی، حیوانات وحشی، شب‌هایی خطرناک و کمبود آب و غذا شرایط زندگی را سخت می‌کند. شروع به ساختن ابزار کنید، زیرا که بدون آنها زندگی میسر نیست، و برای شکار به آنها احتیاج دارید. شب‌هنگام حتمی آتش روشن کنید، در غیر این صورت زندگی شما به پایان می‌رسد. با ساخت دیوار، محلی امن را برای خود محیا کنید و خود را برای زمستانی سرد آماده کنید.
بازی در سبک اکشن بود و در سال ۲۰۱۳ استودیو «Klei Entertainment» این بازی را منتشر کرد. (دارای حالت آنلاین) قیمت خرید بازی ۱۵ دلار است.

[عکس: EB-the-long-dark-lets-play.jpg]
The Long Dark

فاجعه‌ جهانی اتفاق افتاده و بیماری همه‌ دنیا را گرفته، شما فردی هستید که از این بیماری جان سالم را به در بردید و حال برای زنده‌ماندن باید به دنبال آب و غذا باشید. در دنیای بازی افراد مختلفی وجود دارند که ممکن است دوست یا دشمن باشند. اسرار زیادی وجود دارد، پس خود را برای حل آنها آماده کنید. بازی در سبک جهان باز بود و گرافیک آن به صورت هنری است.
بازی در سبک اول‌شخص بوده و در سال ۲۰۱۴ استودیو «Hinterland» این بازی را منتشر کرد. قیمت خرید بازی ۲۰ دلار است.

[عکس: c2yTtrL1.png]
H1Z1

زامبی‌ها قیام کرده‌اند و جهان در راستای نابودی قرار دارد. شما نقش یک نجات یافته را دارید که برای بقا باید به دنبال آب و غذا باشید. به صورت گروهی کار کنید و سرپناهی را برای خود پیدا کنید. ساخت سلاح مناسب را فراموش نکنید، زامبی‌ها خطرناک هستند. این بازی را در سال ۲۰۱۵ استودیو «Daybreak Game Company» منتشر کرد. (دارای حالت آنلاین) قیمت خرید بازی ۲۰ دلار است.

[عکس: header.jpg?t=1425144247]
Miasmata

حال دیگر نام شما رابرت هیوز است. دانشمندی که سر از جزیره‌ای نامشخص درآورده و برای زنده‌ماندن باید با خطرات زیادی روبرو شود. بیماری طاعون در جزیره شیوع پیدا کرد و بومیان را از بین برده، سعی کنید با جلب توجه بومیان را به سمت خود بکشید و با کمک آنها درمانی را پیدا کنید. در حین گشت و گزار، مراقب حیوانات وحشی باشید.
بازی را در سال ۲۰۱۲ استودیو «IonFX» ساخت. قیمت خرید ۱۵ دلار است.

پایان
امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. Mobin8 Mobin8 می‌گه:

    امیر حسین سلام اما چرا The last of us نیست؟؟ مگه میشه مگه داریم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *