موفقیت بازی “جاده‌های نبرد” در بازار بین المللی | در انتظار ناشر ایرانی !

cnep-2012-09-20-21-49-27-74

بازی رایانه ای “جاده های نبرد” با عنوان انگلیسی “Rush for Glory” محصول استودیو بازی سازی پارسه است. این بازی که در سبک استراتژی (برج‌های دفاعی) و با استفاده از موتور بازی سازی کاملا داخلی SeganX طراحی و ساخته شده است و به زودی بر روی کنسول نسل جدید Xbox ONE عرضه خواهد شد. با آذران گیم در ادامه مطلب همراه شوید .
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هرچند که بازی رایانه ای “جاده های نبرد” هنوز در داخل ایران منتشر نشده است، اما توانسته است در داخل و خارج از ایران توجه علاقه مندان به این سبک از بازی‌ها را به خود جلب کند.

این محصول در حال حاضر توسط یک ناشر آلمانی در کشورهای آلمان، انگلستان، آمریکا، لهستان، چک و همچنین شبکه استیم و دیگر فروشگاه های دیجیتالی در حال عرضه است.

سجاد بیگ جانی مدیر پروژه بازی در این رابطه گفت: برای ارایه محصول روی کنسول ما قصد داریم تا تغییرات زیادی در بازی اعمال کنیم. این تغییرات شامل گیم پلی بازی، نحوه کنترل بازی و استفاده از کنترلر کنسول، اضافه کردن و تغییر دادن مراحل، کاراکترها و المان های بازی است.

وی همچنین درباره انتشار این بازی در داخل نیز افزود: قطعا بازار داخل ایران از ظرفیت بالایی برخوردار است و ما مشتاق عرضه بازی در داخل ایران نیز هستیم  اما هنوز ناشر مناسبی در داخل پیدا نکرده ایم.

هم اکنون سخت افزار مخصوص تولید بازی برروی کنسول توسط ماکروسافت و به واسطه پابلیشر آلمانی به ایران ارسال شده و در اختیار تیم تولید قرار گرفته است.

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *