نسخه Playstation Plus Edition عنوان Driveclub بالاخره بر روی PSN عرضه شد

نسخه PlayStation Plus Edition عنوان زیبای Driveclub بالاخره بر روی PSN نیز عرضه شد.برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

بالاخره پس از چند ماهی منتظر ماندن و عرضه شدن بازی چند روز قبل به اشتباه،خوشبختانه لحظه انتشار Driveclub PlayStation Plus Edition بر روی PSN فرا رسید.این نسخه بالاخره در اروپا و آمریکای شمالی عرضه شد.اگر شما یکی از اعضای PlayStaion Plus باشید می توانید این عنوان را در اروپا و آمریکای شمالی به صورت رایگان دانلود کنید.همچنین این نسخه فردا در آسیا و در تاریخ ۲۹ ژوئن(۸ تیر) در ژاپن در دسترس کاربران خواهد بود.این نسخه دانلودی شامل دو فایل است،فایل اصلی با حجم ۲٫۷۴ گیگابایت و فایل آپدیت با حجم ۱۰٫۵۷۴ گیگابایت.همچنین اگر شما نسخه کامل را داشته باشید موفق به دانلود و یا اجرای این نسخه نخواهید بود.

برخی از ویژگی های این نسخه را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

  • همه ویژگی های Driveclub از جمله مسابقات و Match های قسمت آنلاین،مسابقات قسمت تک نفره،شخصی سازی ها،Tour Event ها،توانایی عکس برداری یا Photo Mode و بسیاری ویژگی های دیگر در این نسخه قابل دسترسی می باشند.
  • گزینه ساخت مسابقات به دست خود با کنترل کامل بر تنظیم آب و هوا و زمان بازی.
  • توانایی دسترسی به ۱۳ کامیون در هند که یکی از مکان های بازی می باشد.
  • ۱۵ خودرو در گاراژ شما موجود می باشد.
  • ستی کامل از ۲۷ تروفی اختصاصی PlayStation از جمله گرفتن Platinum با ارزش.

اگر شما قصد تهیه نسخه کامل را دارید می توانید آن را به همراه آپدیت با قیمت ۲۴٫۹۹ $ در آمریکای شمالی و با قیمت £۱۹٫۹۹/ €۲۴٫۹۹ در اروپا از طریق PSN تهیه نمایید.

در پایان نظر خود را در مورد این عنوان و این نسخه از آن با ما در میان بگذارید.

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *