نقد و بررسی :بازی GRID Autosport

     (نقد وبررسی)

بازی جرید ماشین اوتوماتیک نسخه ی جدید سری بازی جرید است که توسط  کد مسترس ساخته میشه و در سبک ریسینگ   است و بازی زیبایی است و قبل ازاین نسخه ۲ نسخه ی دیگر هم منتشرشده است .خوب به سراغ نقد بازی میرویم.

داستان:

خوب این قسمت را نباید مینوشتم ولی مینویسم . بازی های این سبک داستان خاصی ندارند و یک روند خطی را دنبال میکنند و داستان بازی در سبک خود خوب است و دارای هیجانات زیادی است و این بازی در این قسمت بد کار نشده است و شما را راضی میکند یکبار حداقل بازی را تمام کنید.

download (1)  داستانی متوسط در سبک خود.

نمره به این بخش :۷

گیم پلی و گرافیک:

بازی در گیم پلی فرقی با نسخه های قبلی ندارد و فقط چیزهای کمی به بازی اضافه شده است و انگار دارید نسه ۲ را بازی میکنید و گرافیک بازی هم فرق انچنانی نکرده ولی گیم پلی بازی خوب است و قابل تحمل! البته یه مشکل بزرگ این نسخه دارد که آن هم کنترل سخت فرمان ماشین است و خیلی بد کارشده است و بازی دارای باگهای فراوانی نیز است که امکان دارد شمارا از ادامه بازی منصرف کند و دلیلش این است که شرکت سازنده در مدت زمان کمی روی این بازی کار کرده است باعث این دلایل  شده است . در بازی اسپانسرهای مختلفی مثل اینتل وجود دارد که در این قسمت سازنده کار خود را خوب انجام داده. در بازی سیستم تیونینگ هم وجود دارد اما نه در آن حد که شما لذت ببرید. در کل این قسمت از بازی متوسط کار شده است.

download (2)   گیم پلی با نسخه ی قبلی خود انچنان فرقی ندارد.

نمره به این بخش:۸

صدا گزاری:

صداگزاری بازی هم در سطح خوبی قرار دارد و شما را راضی میکند و این نشان از دقت سازنده برروی صداگزاری بوده است و صداگزار های خوبی روی این قسمت کارکرده اند که به خوبی در بازی با آن ها میتوانید ارتباط برقرار کنید.

نمره به این بخش :۸

موسیقی:

موسیقی بازی در سطح متوسط قرار دارد و انچنان قابل قبول نیست در بازی آهنگ های کمی وجود دارد و گیمر را در حال و هوای بازی غرق نمیکند و همین باعث نا  رضایتی از این بخش از بازی میشود که سازنده اصلا روی این قسمت خوب کار نکرده اند و همین میواند کاری کند که گیمر به سمت ین بازی نرود.

کلام آخر:

اگر میخواهید تجربه متفاوتی با نسخه ی قبلی داشته باشید این بازی اصلا خوب نیست اما اگر یک بازی ریسینگ متوسط میخواهید این بازی برای شما خوب است.

نمره =۷۵ از ۱۰۰

images (8)      گرافیک بازی در شب عالی است!

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *