نقد و بررسی: Sniper Elite 3

images (3)  نقد و بررسی: Sniper Elite 3

بازی Sniper Elite 3  یکی از عناوین نامدار در سبک تک تیراندازی است که رقیب های زیادی دارد مانند sniper ghost warrior که از مهم ترین آنهاست

که هردو از نظر نمرات یک عنوان متوسط هستند.

sniper elite یک فرانچایز محبوب است که کار خود را با sniper elite v1 شروع کرد که این بازی نمرات خوبی گرفت و در میان مردم محبوب شد این

بازی کار خود را با Sniper Elite v2  ادامه داد که این عنوان یک عنوان متوسط بود و حالا این فرانچایز کار خودشو با Sniper Elite 3  میخواهد ادامه بدهد.

دیگر در ۳ Sniper Elite خبری از ساختمان ها و خیابان ها نیست در این عنوان شما در بیابان های سوزان افریقا هستید و از پیشروی آلمان ها به شهر ها جلوگیری می کنید.

داستان:

این عنوان نسبت به نسخه های قبلی خود حال و هوای متفاوتی دارد و همین باعث این میشود که یک داستان نو به وجود بیاید. کمتر بازی هست که در این سبک در بیابان اتفاق بیفتد و یک نو آوری خوب در داستان داریم. ولی داستان این بازی از این قرار است که شما در بیابان های سوزان افریقا باید با آلمان هایی که قصد پیشروی به شهر ها را دارند مبارزه کنید. داستان بازی زیاد درگیرکننده نیست و آنچنان جای تعریف ندارد ولی ارزش دارد که یک بار بازی را تمام کنید و شخصیت اصلی بازی هم همان شخصیت اصلی نسخه های قبل است .

نمره به این بخش: ۷

images (4)  داستان خوب است و حال و هوای جدیدی دارد.

گیم پلی:

گیم پلی بازی خسته کننده است البته اوایل بازی شما لذت زیادی از گیم پلی و بازی می برید و لی یکنواخت بودن گیم پلی باعث خستگی شما میشود. در بازی کمبود اسلحه احساس نمیکنید و به غیر از تفنگ اسنایپر تفنگ های زیادی در بازی مانند کلت وجود دارد که همه ی اسلحه ها از اسلحه های واقعی جنگ جهانی نمونه برداری شده است مانند mp 40. بازی در مراحل محیط بزرگی را در اختیار شما قرار میدهد تا به هر شیوه ای که میخواهید بازی ها را به پایان برسانید. بازی باگ های خنده داری هم دارا است مانند:وقتی یک نفر مثلا پشت یک جعبه ایستاده وقتی او را میکشید پای او میرود داخل جعبه. در کل گیم پلی بازی برای آنهایی که از بازی های بکش برو جلو خوششان می اید این عنوان هم یک عنوان خوب برای آن ها است.

نمره به این بخش : ۷٫۵

images (5)   گرافیک بازی واقعا زیباست.

موسیقی:

فکر کنم فقط ۲ یا ۳ تا موسیقی در بازی وجود داشته باشد ولی کمبود موسیقی را در بازی احساس خواهید کرد در حین بازی موسیقی زیادی پخش نمی شود. ولی باز هم می شود تحمل کرد .

نمره به این بخش:۵

images (6) xray بازی عالی است.

صداگزاری:

خوشبختانه این بخش به خوبی کارشده است و صدای شخصیت های درون بازی عالی است و صدای محیط بازی هم به خوبی کارشده است و میشود این قسمت را بهترین قسمت بازی دانست.

نمره به این بخش:۸٫۵

کلام آخر:

این عنوان یک عنوان متوسط است که ارزش یک بار بازی کردن را دارد ولی گیم پلی این بازی خسته کننده است . هوش مصنوعی هم در بازی انچان کار نشده است .

نکات مثبت: موسیقی نسبتا خوب. صداگزاری خوب.                          نکات منفی:گیم پلی خسته کننده .  باگهای خنده دار.

نقد و بررسی کاملا اختصاصی است.

 

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *