نقد و بررسی :valiant hearts the great war

 

download

 

بازی ولینت هرتز یک بازی در سبک پلتفرمر است که توسط ناشر بزرگ بازی ها یعنی یوبیسافت ساخته شده البته ساخته شده در شعبه ی مونتپلیر این شعبه بازی زیبای دیگری در این سبک درست کرده که بسیار بازی زیبایی است به نام ریمن که یک بازی عالی است . خوب به سراغ نقد بازی میرویم.

داستانی حماسی

داستان این بازی جوری زیبا است و غم انگیز که در بعضی جاها حتی اشک شما هم در میاید. بازی دارای چهار شخصیت است که شخصیت اصلی بازی کارل نام دارد که وقتی جنگ جهانی اول شروع شد او را به زور به ارتش آلمان ها بردند. شخصیت دیگر که یک مرد نسبتا پیر است.او را هم به زور به ارتش فرانسه بردند و برای فرانسوی ها می جنگد. این بازی در زمان جنگ جهانی ۱ است که آلمان ها با حمله بر روس ها جنگ را شروع کردند. داستان بازی بهترین قسمت این بازی است که باید به این قسمت نره بالایی داد چون داستان بازی با روح و روان شما بازی خواهد کرد.

 

images (1)   یکی از مراحل مهیج بازی

 

نمره به داستان:۹

گیم پلی متوسط

گیم پلی بازی زیبا است اما بازیباز بعد یه مدت از گیم پلی بازی خسته می شود و یکی از دلایل دیگرش آسان بودن بیشتر معماها است. بازی در بعضی از قسمت ها گیم پلی مانند قسمت تعقیب و گریز عالی کار شده است و می شود گیم پلی بازی را هم خوب دانست نه عالی! ولی در بعضی از قسمت های بازی هیجان بازی بالا میرود و از آن حالت کسل کننده خارج میشود.

نمره به گیم پلی :۷٫۸

Valiant-Hearts-QTEs  گیم پلی بازی متوسط است.

 

موسیقی شاهکار!

موسیقی بازی بسیار زیبا است و به خوبی با محیط های بازی ادقام میشود و بعضی جاها که بازی غمگین میشود موسیقی هم به این حالت در میاید و حتی شاید از شدت ناراحتی گریه هم کنید. یکی از قسمت های غم انگیز بازی پایان آن است که برای اینکه اسپویل نشود توضیح بیشتری نمی دهم در این مورد. موسیقی های درون بازی از اهنگ های معروف است که در ان قطعه های شاهکاری هم میبینید.

نمره به موسیقی:۹٫۴

 

images (2) شخصیت های بازی

صداگزاری خوب

قسمت صداگزاری در بازی عالی است و به خوبی صداها به شخصیت های بازی میاید و یکی از بهترین صدا گزاری ها در بازی های امسال است به لطف یوبیسافت صداگزار های معروفی در این قسم کار کردند که نشان از اهمیت یوبیسافت به همه ی بخش ها است.

نمره به صدا گزاری:۸

کلام آخر

این بازی یک شاهکار است که با موتور بازیسازی اختصاصی یوبیسافت یعنی یوبی ارت ساخته شده و در همه ی قسمت ها به خوبی کار شده ولی گیم پلی بازی کمی کسل کننده است. در کل تجربه ی این عنوان زیبا را از دست ندهید.

نمره به بازی =۹۰ از ۱۰۰

نکات مثبت:  داستان زیبا .موسیقی زیبا . صداگزاری عالی

نکات منفی: گیم پلی متوسط و تعدادی باگ

 

assd   شاهکاری در سبک پلتفرمر

نقد وبررسی بازی کاملا اختصاصی است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع حرام است.

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *