نقشه‌ی محبوب Nuketown هدیه پیش خرید بازی Call Of Duty:Black OPS III می‌باشد

Black-Ops-3_MP_Stronghold_WM-672x372
پس از شایعه های زیادی که درباره‌ی حضور نقشه‌ی محبوب Nuketown در عنوان Call Of Duty : Black OPS III بود بالاخره دقایقی پیش اکتیویژن مشخص کرد که این نقشه به صورت جایزه‌ی پیش خرید بازی Call Of Duty : Black OPS III برروی PS4,PC,XBOX ONE قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.

همه‌ی دوست داران سری Call Of Duty با نقشه‌ی Nuketown آشنا هستند این نقشه برای اولین بار در بازی Call Of Duty : Black OPS پدیدار شد و از استقبال زیادی هم برخوردار شد از این رو طرفداران از اکتیویژن خواستند که این نقشه را هم در Black OPS III بیاورد. پس از شایعه هایی که بود اکتیویژن اعلام کرد که این نقشه به صورت پیش خرید قابل دسترسی می باشد که این پیش خرید فقط در پلتفرم های PC,PS4,XBOX ONE جایزه‌ی نقشه ی Nuketown را در پی خواهد داشت.

اکتیویژن تغییرات زیادی را در این نقشه اعمال کرده است که مهم ترین آن ها این است که نام نقشه‌ی Nuketown به Nuk3town تغییر کرده است.

همچنین اکتیویژن اعلام کرده است که:

کمپانی اکتیویژن به خوبی از میزان محبوبیت این نقشه آگاه است و برای بهتر شدن آن تغییراتی مهم در آن اعمال کرده است که به بهتر شدن تجربه ی این بازی به شما کمک زیادی خواهد کرد. این نقشه فقط به صورت پیش خرید برای پلتفرم های PC,PS4, XBOX ONE قابل دسترسی خواهد بود. برای دریافت این نقشه شما با استفاده از کد موجود در جعبه این نقشه را می توانید دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

همان طور که اطلاع دارید این بازی در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (میلادی) ۱۵ آبان ۱۳۹۴ (شمسی) برای پلتفرم های PS3,PS4,XBOX 360,XBOX ONE,PC به صورت رسمی منتشر خواهد شد. نظر شما چیست؟؟؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *