نقشه های جدیدی برای عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege معرفی شدند

Rainbow-Six

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege که توسط کمپانی یوبی سافت در دست ساخت می باشد اعلام شده است که در بخش انلاین دارای ۱۱ نقشه ی جدید و اضافه خواهد بود ، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

یوبی سافت به تازگی اعلام نموده است که عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege در هنگام عرضه دارای ۱۱ نقشه ی زیبا و جدید خواهد بود که میتوان از آن ها در شب و روز استفاده کرد ، همچنین این شرکت فرانسوی ادامه میدهد که این نقشه ها بصورت رایگان قبل از عرضه عنوان مذکور در دسترس خواهند بود :

ما بسیار خوش حالیم که در نهایت در هنگام راه اندازی سرور های Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege قصد داریم ۱۱ نقشه  زیبا بصورت رایگان  در دسترس شما قرار بدهیم ،این نقشه ها بصورت کامل از شب و روز همچنین انفجار های طبیعی بازی پشتیبانی خواهند کرد،لازم به ذکر است  جزئیات بیشتر را در اینده منتشر خواهیم کرد.

همان طور که از صحبت های گفته شده ی کمپانی یوبی سافت معلوم است بازی کنندگان میتوانند بدون دردسر بصورت رایگان از تجربه ی نقشه های جدید لذت ببرند.

شایان به ذکر است عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege در تاریخ ۱ دسامبر(December)برای پلتفرم های PS4,XBOX ONE,PC عرضه خواهد شد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *