نمرات بازی Alone in the Dark Illumination منتشر شد[ آپدیت شد]

به تازگی نمرات بازی ضعیف Alone in the Dark Illumination منتشر شده که در ادامه ی مطلب می توانید آنهارا مشاهده نمایید.

bbof_alone_in_the_dark_illumination-s4.jpg

سایت Hooked Gamers این بازی را به تقلید از بازی های Resident Evil و Left 4 Dead متهم کرده و گفته است که :Alone in the Dark Illumination می خواهد ترکیبی از بازی های Resident Evil و Left 4 Dead را درست کند در حالی که انجام هر کاری مطلقا درست نیست و علاقه به انجام همه کار اشتباه است.

بازی یک داستان بسیار ساده دارد و تقریبا تمام داستان این بازی به همین دو کلمه ساده می شود:زنده ماندن!بله در شهری به نام لورویچ موجودات عجیبی بوجود آمده اند که قصد آنها صدمه زدن به انسان هاست و می خواهند تمام انسان ها را نابود کنند و شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا در این هرج و مرج زنده بمانید ! بله داستان بازی چیزی بیش از این نیست ! سبک این بازی ترسناک \ اکشن می باشد که توسط کمپانی Atari برای پلتفرم PC منتشر شده است.همچنین یک نکته ی بسیار جالب وجود دارد،میانگین نمرات کمپانی Atari چیزی در حدود ۶۳ است و پایین ترین نمره ی بازی ای که توسط کمپانی Atari مننتشر شده نمره ی بازی Alone in the Dark Illumination است که نمره ای بهتر از ۲۳ دریافت نکرد !

 

GameStyle:40

Multyplayer.it:40

Gamer Star:23

Everyeye.it:20

Hooked Gamers:15

The Jimquistision:10

Meta:23

User’s score:1.8

نظر شما در مورد این بازی چیست ؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید .

سپهر دبیری

سپهر دبیری

با من در ارتباط باشید: Sepehr8019@gmail.com

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. sepehr sepehr می‌گه:

    یه مشکلی برام پیش اومدهwitcher 3 برام فول اسکرین نیستتوی اپشن هم رفتم میزنم فول اسکرین شه بعد اینترو میزنم دوباره همون ویندوز مود میشهalt enter رو هم زدم نشدکمککککککککککککککککککک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *