نمرات بازی Destiny : موفق یا شکست خورده؟

نمرات بازی Destiny منتشر شده که به نظر میاد نمرات موفقی است! برای دیدن توضیحات تکمیلی به دامه مطلب رجوع کنید.Destiny

 

بازی Destiny که توانست رکورد بهترین بازی پر فروش در روز اول را بشکند نمراتش منتشر شده که نشانگر یک بازی خوب است نه عالی! این بازی تا این لحظه متا ۸۱ را دارد!

متا:

Destiny1 لیست نمرات Destiny منتشر شد ( به روزرسانی مجدد انجام شد )

نمرات :

۰

استودیو Bungie می داند که چگونه مناطق مناسبی را برای بازی خلق کند. همچنین Bungie تلاش داشته است بهترین مناطق و شرایط را برای Destiny ایجاد کند و مسلما بازیبازان از اینکه مدتها منتظر این بازی بوده اند پشیمان نخواهند شد. همچنین تجربه ی این بازی بر روی نسل جدید کنسول ها با توجه به قدرت آنها هیجان انگیز است.

NZGamer : ۷۰

Destiny یک بازی ضعیف نمی باشد، اما اگر شما علاقه مند به بازی های شوتر و علمی/تخیلی می باشید می توانید از گیم پلی ۲۰ ساعته ی Destiny لذت ببرید. البته برخی موارد در بازی بی ربط می باشند و برای یک بازی شوتر چندان درست پیداده سازی نشده اند.

Post Arcade (National Post) : ۹۵

بازی Destiny بسیار دوست داشتنی می باشد. شما از تجربه ی لحظه به لحظه ی این بازی در کنار دوستانتان لذت می برید. شما عاشق تاکتیک های بازی و محیط رنگارنگ بازی می باشید زیرا طراحی بازی مانند نقاشی های شکسپیر دوست داشتنی است. همچنین موسیقی این بازی نیز دوست داشتنی می باشد.

Worth Playing : ۸۵

Destiny یک بازی خشن می باشد. همچنین برخی ماموریت های ابتدای بازی تکراری و ضعیف می باشند و مانند بخش جدایی از بازی می باشد اما این مشکلات از ارزش تجربه ی این بازی نمی کاهد. البته این مشکلات کوچک به بازی لطمه هایی زده است ولی سیستم تیر اندازی و مبارزات بازی واقعا دوست داشتنی می باشد. همچنین روند پیشروی بازی واقعا اعتیاد آور است و پایانی زیبا برای این بازی رقم می زند.

Hardcore Gamer Magazine : ۸۰

تصاویر، نرخ فریم، موزیک بازی و سایر بخش های آنلاین بازی در بین بازی های آنلاینی که تا کنون منتشر شده است بی نظیر است و تجربه ی بازی را بی عیب و نقص می کند. جهان بازی باز و بزرگ می باشد و قسمت های مختلف نقشه متنوع می باشند.

XGN : ۸۵

اگر چه Destiny یک بازی بزرگ می باشد اما انتظارات اندکی بالاتر از این بود. با این حال تجربه ی آن و محیط بازی شگفت آور است.

Guardian : ۸۰

Destiny در یک فضای سرد و خالی رقم نمی خورد و محیط زیبا و جذاب است. اما برخی موارد باعث سردی و ضعف بازی می شوند که این موارد سایر ویژگی های بازی را تحت الشعاع قرار می دهد.

The Escapist : ۶۰

جهان بازی اندکی پیش پا افتاده می باشد و در آن تنها برخی جزییات و آیتم ها موجود می باشد. در واقع بازی یک حالت PvP بزرگ به همراه سیستم پاداش دهی می باشد، اما با این وجود محصول نهایی چندان رضایت بخش نیست.

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *