نمرات Dark Souls 2: Crown of the Ivory King منتشر شد

Dark-Souls-II-screenshots-06-large

نمرات DLC جدید عنوان Dark Souls 2 به تازگی منتشر شده است.

شاید بتوان گفت یکی از سختترین عناوین بازی های ویدویی سری بازی های Dark souls است .این سری بازی ها در سبک RPG است که مدتی پیش نسخه دوم این بازی منتشر شد و با استقبال خوبی از سوی طرفداران منتقدان روبهرو شد.مدتی بعد از انتشار این نسخه شرکت سازنده Bandai Namco games اقدام به معرفی DLc سه گانه برای این نسخه کرد.دو DLC قبلی این بازی منتشر شد و با استقبال خوب طرفداران روبهرو شده و توانست نظر منتقدان را به خوش جلب کند.به تازگی نسخه سوم و اخر این DLc ها یعنی Dark Souls 2: Crown of the Ivory King منتشر شده است و بالطبع نمرات این بازی نیز از سوی منتقدین اعطا شده است.

شما می توانید نمرات منتشر شده از این نسخه را در ادامه مشاهده کنید:

 

Eurogamer – ۸
Hardcore Gamer – ۴/۵
USgamer – ۴/۵
D’toid – ۷٫۵

ر صورتی که شما Season Pass بازی را دریافت کرده باشید، قیمت این DLC برابر ۹٫۹۹$ و یا ۷٫۹۹£ خواهد بود. در غیر این صورت می توانید با قیمت ۲۴٫۹۹$ و یا ۱۹٫۹۹£ این DLC را دریافت کنید.این DLC امکاناتی نظیر: زره های جدید، باس های جدید، مپ های جدید و سلاح های جدید را به بازی اضافه می کند.این DLC که در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۴ سپتامبر منتشر شود، با کمی تاخیر، تاریخ انتشار آن به ۳۰ سپتامبر تغییر یافتودر سی سپتامبر منتشر شد.

Dark Souls II (3)

 

Emad Emami

Emad Emami

عماد امامی هستم 16 سالمه........عاشق بازیم و بهترین بازی های زندگیم Mafia II و Gta :SA هستند...کلا شوخ طبعم و دیر ناراحت می شم ...با همه جور ادمی هم کنار میام.همین دیگه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *