هیدیو کوجیما در بازی Metal Gear Solid V:The Phantom Pain به صورت افتخاری حضور دارد

دقایقی پیش گیمرها چیز عجیبی را در عنوان Metal Gear Solid V:The Phantom Pain مشاهده کرده‌اند. بله، سازنده‌ی خود بازی در بازی به صورت افتخاری حضور دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.

hideo

شما می توانید استاد کوجیما را در Mother Base در میان نیروهای بیگ باس استخدام کنید. حضور استاد کوجیما در این بازی حسابی مارا به تعجب وا داشت آقای هیدیو کوجیما در بازی، در نقش یک مامور اطلاعات ذبده می ‌باشد و دارای درجه S می باشد که شما هنگام استفاده از بخش R&D می توانید نیروی او را تا A+ افزایش بدهید.

البته باید این را بدانید که او به صورت آماده در Mother Base حضور ندارد و شما باید در ماموریت های فرعی او را نجات دهید تا برای شما در Mother Base قابل دسترسی شود. این اولین بار نیست که این استاد را در شاهکار هایش مشاهده می کنیم در نسخه‌ی چهارم یا همان IV  این بازی  (Metal Gear Solid IV:The Ground Zeroes) ایشان را می توانید در سکانس اول بازی مشاهده کنید.

اگر شما می خواهید افرادی را که در نسخه‌ی ۴ یا همان IV  این بازی (Metal Gear Solid IV:The Ground Zeroes) آزاد کرده‌اید را به این نسخه بیاورید فقط کافی است تا از قابلیت انتقال فایل های ذخیره شده استفاده کنید.

نظر شماچیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *