پرسش و پاسخ هایی از گیم پلی و گرافیک فال اوت ۴ | Pete Hines پاسخ می دهد

پس از پرسش و پاسخ هایی زیادی که درباره ی گیم پلی و گرافیک  Fallout4 شده بود بالاخره Pete Hinesجواب همگان را داد برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.fallout-4_3  آقای Pete Hines  درباره ی اینکه آیا گیم پلی و گرافیک این بازی نیز مانند سری های قبلی می باشد گفت:

بتسدا تمام تلاشش را کرده است تا تجربه ایی تازه ایی از سری فال اوت بدست بیاورید تمام تیم بتسدا سعی کرده اند تا بهترین بازی که در این سبک وجود داشته باشد را برای شما به ارمغان بیاورد.

آقای Pete Hines شانزده سال می باشد که تجربه کار در بتسدا را دارد و او از همه بهتر می تواند این سوالات رابرطرف کند همچنین او بر تیم ساخت بازی نظارت مستقیم داشته است و این باور را به شما می دهد که این بازی مانند همیشه بهترین می شود .همچنین او به سوال اینکه فال اوت ۴ چقدر دچار تغییر نسبت به قبل شده است گفت:

شما فال اوت ۴ را از یک دید دیگر نگاه کنید ،می توانید فال اوت ۴ را یک تحول ببینید ،ما یقین داریم که شما از تجربه ی این عنوان لذت خواهید برد و اصلا نقاط مشترکی را بین فال اوت ۴ و فال اوت۳ احساس نخواهید کرد این از قابلیت های کلی این بازی سری فال اوت می باشد.

همچنین او به این سوال که این بازی نسب به فال اوت ۳ چه تغییراتی را در گیم پلی و گرافیک داشته گفت:

واقعیتش افرادی هستند که نمی خواهند فال اوت ۳ را فراموش کنند ،گرافیک بسیار واضح تر و بهتر از فال اوت ۳ را در این نسخه خواهید دید نور پردازی هایی در این بازی صورت گرفته است که شما در هیچ یک از سری فال اوت تجربه نکرده بودید.

بنظر می آید Pete Hines از این بازی کاملا مطمعن می باشد و به آخرین ساخنه ی استودیو خود ایمان دارد باید منتظر دید و ببینیم آیا او درست می گوید و انقلابی را در این سبک می شود؟ خالی از لطف نیست بدانید که این بازی در سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ برای پلتفرم های XBOX ONE,PS4,PC منتشر می شود!نظر شماچیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. sepehr sepehr می‌گه:

    ممنون بابت خبر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *