پست ویژه |دستکاری کانفیگ بازی Dying Light

dying_light_2

در این پست شما با دستکاری فایل کانفیگ بازی Dying Light قادر خواهید بود که کیفیت تکسچر ها را به Low تغییر داده و رزولوشن ۶۴۰ در ۴۸۰ را به بازی اضافه کنید که باعث میشود با سیستم هایی که قدرت چندانی ندارند بتوانید از بازی ۳۰ فریم بگیرید.
پیش نیازها:
۱٫نسخه ریلودد بازی ۲٫کرک فیکس ریلودد۳٫نرم افزار مایکروسافت افیس ورژن ۲۰۱۳
و یک سیستم با حداقل مشخصات زیر:
رم ۴ گیگابایت . گرافیک با dx 11 و ۲ گیگابایت حافظه .CPU با سرعت پردازش ۲٫۵ گیگاهرتز یا بیشتر
خب اگر تمامی موارد بالا را دارید به نصب بازی و کرک کردن ان با کرک فیکس ریلودد بپردازید.بازی را اجرا کنید و در تنظیمات گرافیکی بازی تنظیمات را روی performance یا کارایی بگذارید.حالا از بازی خارج شوید و به ادرس زیر بروید.
درایو ویندوز – پوشه مای داکیومنت یا داکیومنت-پوشه Dying Light -پوشه out – فایل video را با کمک مایکروسافت افیس ورد باز کنید.جهت این کار باید open with را بزنید و سپس ورد را انتخاب کنید.
حالا شما وارد فایل کانفیگ مربوط به تنظیمات گرافیکی شده اید.قسمت رزولوشن را بیابید.
(Resolution (1024,768 یا موردی مشابه این را بیتبید.حالا به جای عدد اول یعنی هزار و بیست و چهار شما باید مقدار ششصد و چهل را وارد کمید و به جای عدد بعد هم باید چهارصد و هشتاد را وارد کنید.حالا به قسمت texture هم نگتهی بیاندازید.در مقابل ان این نوشته است : Medium .شما ان را به این نوشته تغییر دهید : Low .حالا به قسمت اخر کار میرسیم.شما باید grass quality یا مورد مشابه را بیابید و مقدار روبه روی ان را به ۱ کاهش دهید.مثال (grass quality (2 را به (grass quality (1 تغییر دهید.
نکته:هرگز وارد قسمت تنظیمات گرافیکی منوی بازی نشوید چون این تنظیمات در ان صورت پاک میشود و همچنین این تنظیمات در منو نمایش داده نخواهند شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. علی گیمر می‌گه:

    مرسی ممنون . کار کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *