پک کامل سری بازی های witcher تنها با قیمت ۵۰ دلار در دسترس شما

2457634-the_witcher_3_wild_hunt_docks
همه ما با بازی زیبای ویچر ۳ ویلد هانت آشنا هستیم این بازی که در ماه MAY ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد توانست تحسین منتقدان را دریافت کند ولی دقایقی پیش فروشگاه گیمینگ GOG یک پیشنهاد شگفت انگیز را در سایت خود قرار داد بله، تمامی سری های بازی ویچر را تنها با قیمت ناچیز ۵۰ دلار تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید.

فروشگاه معروف گیمینگ GOG دقایقی پیش در لیست آیتم های باور نکردنی خود یک پیشنهاد باورنکردنی را به گیمر ها داد و آن این بود که شما با مبلغ ۵۰ دلار می توانید تمامی نسخه های عنوان ویچر را دریافت کنید. برای استفاده از این عنوان فقط یک هفته وقت دارید.

در این پک بازی های Witcher 3 Wild Hunt با قیمت ۴۱٫۹۹$ و (Witcher 2 : Assasssin’s Of Kings &(Enhanced Edition با قیمت ۲٫۹۹$ و Witcher : Enhadced Edition با قیمت ۱٫۶۴ دلار و  در نهایت The Witcher: Advanture Game با قیمت ۳٫۹۹$ قرار دارد. اگر شما فقط عنوان Witcher 3 Wild Hunt را می خواهید با قیمت ۷۰ دلاری مواجه خواهید شد که اصلا قابل قیاس با این پک ویژه نیست. به گفته ‌ی GOG اگر این پک را جداگانه خریداری کنید باید چیزی حدود ۹۹٫۹۶$ هزینه کنید! اما با این پیشنهاد شما با ۵۰٫۴۶$ صاحب این پک ۱۰۰ دلاری خواهید شد.

این تخفیف فقط و فقط تا تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۵ (میلادی) ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ( شمسی) ادامه دارد و به گفته‌ی فروشگاه GOG هرگز تمدید نخواهد پس شما همین الان با این لینک این خرید را انجام بدهید و از تجربه‌ی این عنوان نهایت لذت را ببرید.

نظر شما چیست؟

همچنین برای خرید این عنوان  از فروشگاه آذران گیم میتوانید به این لینک مراجعه کنید .

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *