آماده ی ماجراجویی باشید | پیش نمایش بازی No Man’s Sky

n448_no-mans-sky.jpg

مقدمه :

خودتان را برای ماجراجویی های هیجان انگیز آماده کرده اید؟ یا برای تجارت در یک دنیای عجیب ؟ آیا خودت را برای جنگ و یا رقابت با دوستانت آماده کرده ای؟بله،این ها همه در بازی جذاب no man’s sky شدنی است . شما در واقع به هرجا که بخواهید در no man’s sky می توانید سفر کنید ، حتی به ستاره ها و سیارات !

نام : No Man’s Sky

سازنده : Hello Games

سبک: ماجراجویی ، دنیای باز ، اول شخص

پلتفرم ها: Ps4 ، Pc

تاریخ انتشار: ۲۰۱۵

hello games شش ساله،بازی های زیادی نساخته است و تنها بازی ای که در کارنامه ی خود دارد بازیJoe Danger است که متاهای خوبی دریافت کرد و hello games را به شهرت رساند(البته نه شهرت آنچنانی).یک ایده ی نو و یک نوآوری،هلو گیمز خلاق،دوباره خلاقیت به خرج داده و عنوان نو منز اسکای را ساخته است.شما در این بازی می توانید پول جمع کنید،یک کشتی (یا هر چیز دیگز) بخرید،در اقیانوس ها سفر کنید،کشتی تان را بفروشید،یک پولی روی آن بگذارید و یک کشتی بهتر،با امکانات بهتر بخرید ! در واقع شما یک دنیای خیلی طبیعی و واقعی را در پیش رو دارید. x1m8_neweridu.jpg

در بخش آنلاین بازی دیگر آنطور نیست که شما یک سرچ کنید و یک لیست از تمام بازیکنان این بازی را ببینید ، زیرا سازندگان گفته اند که شمادر درون بازی باید به جستجوی بازیکنان بپردازید و آنها را پیدا کنید.یکی دیگر از امکانات در این بازی قابلیت آپگرید کردن در بازی است،شما در این بازی همه چیز را می توانید آپگرد کنید از آن هواپیمایی که در آن به پرواز در می آیید تا آن تفنگی که با استفاده از آن حیوانات را شکار می کنید سازنذگان گفته اند که قابلیت آپگرید کردن در بازی خیلی جالب و لذت بخش است.شما می توانید حیوانات را شکار کنید،خرید و فروش کنید،به سفر بروید،وسایلتان را ارتقا دهید و… وبه نوعی شما در این بازی همه کار می توانید انجان دهید!این نشان دهنده ی آن است که این بازی بسیاز لذت بخش است و همینطور الکی دومین بازی مورد انتظار سال ۲۰۱۵ نشده است.من که برای این بازی لحظه شماری می کنم.

یک نفر از کارگردان بازی no man’s sky پرسید:هدف اصلی بازیکنان در بازی چه است؟

او گفت:در حال حاضر نمی‌توانم در رابطه با آن صحبت کنم. No Man’s Sky هیچ پایانی ندارد و کاربر می‌تواند به شکل‌های مختلف این بازی را انجام دهند.هسته‌ی اصلی بازی سفر بازیکنان در سیاره‌های مختلف است. اگر کاربران دوست داشته باشند به صورت خطی بازی را تجربه کنند، نقاط بیرونی یک سیاره نقطه‌ی شروع و مرکز آن پایان بازی است.همان‌طور که بازیکنان در بازی پیش می‌روند، توانایی ارتقای سفینه، سلاح و لباس‌های خود را دارند. برای این‌‌که تجهیزات شما آسیب‌پذیر است، مجبور به انجام این کارها هستید. هوش‌مصنوعی و بازیکنان دیگر به شما حمله خواهند کرد و به همین دلیل احتمال از بین رفتن یا آسیب دیدن تجهیزات شما وجود دارد. در بازی مبارزات فضایی، زمینی، معامله با بازیکنان دیگر و کاوش در سیارات مختلف وجود دارد.

اینطور که معلوم است این بازی دنیای بسیار بزرگی دارد و اگر دنیای بازی کوچک باشد(که ۱۰۰% نیست) متاهای خوبی دریافت نکند و لذت بخش نخواهد بود،به هر حال ما منتظر یک بازی خلاقانه هستیم و باید دید که این بازی چه نمراتی را دریافت می کند.

ypu8_no-mans-sky-790x527.jpg

همانطور که می بینید این بازی دایناسور هم دارد!!!

همانطور که در اسکرین شات های بازی دیدید این بازی یک گرافیک خاص و متفاوت از دیگر بازی ها دارد و به نظر نمی آید که سیستم ها و کنسول های شما را به چالش بکشد و شما را به دردسر بیاندازد.ولی همانطور که گرافیک متفاوتی دارد من خودم فکر می کنم که این بازی باگ زیادی نداشته باشد و شما از این نظر نگران نباشید.

همانطور که کارگردان گفته شما در کمتر بازی ای می توانید شنا کنید و به عمق دریا ها بروید،با سفینه ی خود به یک سیاره ی دیگر بروید و در آنجا فرود بیایید و یا یک غار ببینید و به درون آن غار بروید،گرافیک هنری بازی باعث شده که شما یک منظره را ببینید و با خودتان بگویید: چه منظره ی زیبایی.و به تماشای آن منظره ی زیبا و فوق العاده بپردازید،این ها همه بخشی از بازی مهیج و جذاب no man’s sky است.

در ادامه شما را به دیدن تصاویری از این بازی مهیج دعوت می کنم.

e9c3_photo-watch-this-brilliant-880x495.jpg

uorm_2399027-glattrecsystem.jpg

krob_no-mans-sky-concept-b.jpg

2ij9_no-mans-sky-concept-a.jpg

من برای بازی کردن این بازی بی نظیر لحظه شماری می کنم،شما چطور؟

سپهر دبیری

سپهر دبیری

با من در ارتباط باشید: Sepehr8019@gmail.com

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *