پیش نمایش PES 2015 : ادعای پیروزی!

 

برای اولین بار میان وبسایت های ایرانی !

پی اس یک بازی فوتبال حرفه ای است که با رقیب دیرینه خود یعنی فیفا رقابت میکند. در گذشته پی اس با گرافیک زیا و گیم پلی روان توانسه بود رقیب خود را یعنی فیفا مغلوب کند ولی از پی اس ۲۰۰۶ به بعد روند نزولی این بازی ادامه یافت تا سال ۲۰۱۴ که فاجعه ای به نام پی اس ۲۰۱۴ منتشر شد و همگان از خرید این بازی منصرف شدند و روی اوردند به فیفا ۱۴ که امسال یکی از بهترین نسخه های فرنچایز خود را درست کرده بود و بدین سو فیفا ۱۴ با فروش عالی خود همچنان در رده ی ۳ بازی های پرفروش قرار دارد (البته در انگلیس) . خوب میریم به سراغ پیش نمایش بازی پی اس ۲۰۱۵٫

ادعای بازگشت به ریشه های خود!

سازندگان بازی پی اس ۲۰۱۵ یعنی شرکت کونامی اذعان دارند که این نسخه از بازی به ریشه های خود باز خواهد گشت که با عکس های زیبایی که از بازی منتشر شده است این حرف ها را میتوان قبول کرد . در عکس ها و تیزر هایی که از این بازی منتشر شده است چهره های بازیکنان به خوبی با بازیکنان واقعی شباهت دارد و این موضوع قابل تحسین است و میشود گفت این نسخه از بازی به احتمال زیاد موفق خواهد بود. شرکت کونامی تا حدی واقعیت را گفت که انها از نسخه ی ۲۰۱۴ واقعا ناراضی هستند و گفته اند این نسخه یک عنوان نصفه کاره بود که بنا بر درخواست های گیمرهای عزیز این بازی زود منتشر شد و ما دیگر در پی اس ۲۰۱۵ این کار را نخواهیم کرد و تا این بازی ساختش کامل نشده باشد ما بازی را به انتشار نمیرسانیم.

طراحی دقیق چهره

 

احتمال پیروزی!

به احتمال زیاد این نسخه به ریشه های خود باز خواهد گشت و ما شاهد یک پی اس خوب با تمامی امکانات هستیم و میشود گفت کونامی همه ی سعی خود را دارد میکند تا یک عنوان خوب را روانه ی بازار کند تا گیمرها دوباره مثل گذشته نه چندان دور از فیفا به پی اس کوچ کنند البته لازم به ذکر است که فیفا ۱۵ در نسخه ی جدید خود پیشرفت های چشمگیری داشته و قابل تحسین است و این اتفاق کار را برای شرکت کونامی سخت میکند و باعث میشود آن ها بیشتر تلاش کنند. این نسخه از بازی پی ای با موتور روباه ساخته میشه که یک موتور عالی است که با آن بازی متال گیر سولید جدید را ساختند و این موتور باید با موتور فیفا رقابت کند و این رقابت رقابت زیبایی هم خواهد شد.

کلام آخر:

بر طبق گفته های سازندگان بازی این نسخه یک نسخه ی عالی خواهد بود که پی اس را به ریشه های خود بازمیگرداند و باید منتظر ماند تا  بازی منتشر شود تا ببینیم کونامی ایا میتواند خواسته های طرفداران خود را براورده کند البته از تریلر های بازی معلومه میتونبه !

به امید پیروزی !                

امیرحسین سلامی

امیرحسین سلامی

Telegram Channel : @azarangame

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. admin می‌گه:

    با نظراتتون ما را همراهی کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *