۳۵ ساعت تا گردش کامل در هیمالیا../مدت زمان گیم پلی عنوان FAR CRY 4 معلوم شد

به تازگی مدیر پروژه بازی FARCRY 4 مقدار ساعت گیم پلی این عنوان پرطرفدار  رو اعلام کرد

یکی از پرطرفدار ترین عناوین شوتر اول شخص سری بازی FARCRY است که هر چند سال یکبار با انتشار نسخه های مختلف طرفداران خود را به وجد میاورد.این عنوان یکی از پرطرفدارترین IP های شرکت بزرگ یوبیسافت است.این بازی در نسخه قبل خود یک نمایش شگفت انگیز رو داشت و توانست با استقبال بسیار خوبی از سوی طرفداران و منتقدین رو به رو شود.نسخه قبلی این بازی توانست متای فوق العاده ۸۸ رو کسب کند.یکی از قسمت های جالب این عنوان ها وجود شخصیت های ممنفی بازی با رفتار ها و برخورد های خاص است که باعث جذابیت دو چندان این سری بازی ها می شود.به تازگی اخبار جدید از این عنوان منتشر شده است که یکی از این اخبار مدت زمان گیم پلی این عنوان است که مدیر پروژه این بازی گفته با توجه با سبک بازی شما متفاوت خواهد بود ولی برای اتمام کل عنوان به همراه مراحل فرعی ان مدت ۳۵ ساعت طول خواهد کشید و همچنین قرار است به زودی سیستم مورد نیاز این عنوان نیز منتشر می شود.

وقایع داستانی Far Cry 4 در سرزمین خیالی Kyrat رخ خواهد داد که محیطی واقع در رشته کوه های مشهور هیمالیا می باشد که توسط یک حاکم با نام Pagan Min اداره می شود. قهرمان اصلی بازی Ajay Ghale نام دارد که Pagan Min را کاملا می شناسد و به عنوان “مهمان افتخاری” او قلمداد می شود. بازیکنان به مرور با آنها آشنا می شوند و خواهند فهمید که چرا NPC ها (شخصیت های غیر قابل بازی) کاملا او را می شناسند و از رابطه اش با Min را مطلع هستند. می توان حدس زد که این شناخت به دوران کودکی یا حضور در ارتش Min باز می گردد با این حال تا انتشار نسخه کامل بازی باید صبر پیشه کنیم تا ببینیم دقیقا اوضاع از چه قرار است.

بازی Far Cry 4 برای پلتفرم های PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Windows PC ،Xbox 360 و Xbox One در ۱۸ نوامبر (مصادف با ۲۷ آبان) عرضه خواهد شد.

Emad Emami

Emad Emami

عماد امامی هستم 16 سالمه........عاشق بازیم و بهترین بازی های زندگیم Mafia II و Gta :SA هستند...کلا شوخ طبعم و دیر ناراحت می شم ...با همه جور ادمی هم کنار میام.همین دیگه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *