Konami اطلاعات بیشتری درباره ی بخش FOB عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می دهد!

251

همان طور که اطلاع دارید  طی روز های گذشته شایعه های زیادی درباره ی اینکه در حالت (FOB) نیاز به پول واقعی دارید پخش شده بود بالاخره کونامی به این شایعات جواب داد . برای کسب اطلاعات بیشتر با آذران گیم بمانید!

طبق شایعه هایی که سایت گیم اسپات منتشر کرده بود ،  بازیکنان در بازی MGS:TPP برای تجربه حالت FOB باید پول واقعی خرج کنند امروز کونامی به این شایعه پاسخ داد.کونامی در پاسخ به این شایعه اعلام کرد:

همان طور که می دانید شایعه های زیادی در رابطه بخش FOB عنوان MGS:TPP منتشر شده است در این رابطه ما می توانیم بگوییم این خبر اشتباه هست ،حالت FOB این بازی هنگام عرضه این عنوان برای همه گیمرها قابل دسترسی می باشد. کونامی فقط برای تسریع سرعت پیشرفت ،عملیات تراکنش مالی را برای این بازی قرار داده است که اگر گیمری علاقه مند باشد تا سریعتر از سایر گیمرها پیشرفت کند از این قابلیت می تواند استفاد کند.ما نمی توانیم بیشتر از این برای شما توضیح دهیم و باید تا روز عرضه ی این عنوان منتظر بمانید! ما به طرفداران این بازی قول می دهیم که جای هیچ نگرانی نیست.

آقای Kenichiro imaizumi در صفحه ی شخص توییتر خود اعلام کرد:

پایگاه فرمانده ایی(HQ) این حالت و تمام زیر مجموعه های آن کاملا رایگان خواهد بود ولی برای راه اندازی پایگاه های دیگر نیاز به MB Coins دارید.همچنین بازیکنان می توانند با بدست آوردن پول مجازی در بخش تک نفره این بخش را پیش ببرند این پول بسیار اندک می باشد و شما برای پیشرفت خود نیاز به MB Coins دارید که من نمی توانم اطلاعات بیشتری از این موضوع در اختیار شما قرار بدهم

هنوز اطلاعات بیشتری از حالت FOB منتشر نشده است و هنوز سوالات گیمرهای طرفدار این عنوان بی پاسخ مانده است .ساعتی پیش لانچ تریلر این عنوان را در سایت قرار داده ایم که می توانید اینجا آن را مشاهده کنید! و همین طور به تازگی نمرات این بازی نیز منتشر شده است که می توانید نمرات جدیدی از این عنوان را اینجا مشاهده کنید.
نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *