Konami می خواهد نظر PC بازان را در مورد عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain بداند

شرکت Konami اعلام نموده که می خواهد نظر PC بازان را در مورد Metal Gear Solid V The Phantom Pain بداند.برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ماه همراه باشید.

mgstpp_e3_2015_05

 

به نظر می رسد که اخیراً پورت PC بازی های بزرگ و معروف با مشکلاتی روبرو است،خصوصاً بعد از اتفاقاتی که برای عنوان Batman Arkham Knight افتاد،شرکت Konami نمی خواهد چنین اشتباهاتی را تکرار نمایید.به همین دلیل آقای  Robert Peeler اعلام نموده است که PC بازان می توانند نظرات خود را در مورد این که چه چیزهایی در نسخه PC بازی باشد،مطرح کنند.

او در فروم های استیم این را مطرح نموده اما هیچ قولی مبنی بر اجرای نظرات همه کاربران نداده است.می توانید گفته های ایشان را در زیر مطالعه فرمایید:

در مدت دو ماه عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای PC عرضه خواهد شد،ما بهترین کار مان را بر روی نسخه PC انجام دادیم و همواره در حال مطالعه نظرات شما در فروم های مختلف بودیم.اما حل تصمیم گرفتیم که همه نظرات را در یک تاپیک جمع کنیم.

لطفاً به ما بگویید که چه گرینه ها و ویژگی هایی را می خواهید در نسخه PC داشته باشید تا تیم ما که در حال کار بر روی نسخه PC هستند،آن را داخل بازی قرار دهند.

من به هیچ وجه تضمین نمی کنم که همه گفته هایتان را داخل بازی ببینید، اما این بازی برای شما طرفداران Metal Gear ساخته شده است و ما می خواهیم که شما این عنوان را عالی و بدون هیچ مشکلی بر روی کامپیوتر های خانگیتان تجربه نمایید.پس لطفاً به ما کمک کنید.

من این همه مدت در این جا حضور داشته ام و منتظر زمان عالی برا بیدار شدن بودم.

همینطور اگر نتوانستیم ویژگی مد نظر شما را اضافه کنیم، کاملاً به شما توضیح می دهیم که چرا نتوانستیم.

ممنون که گوش دادید و امیدوارم که شما جواب نظرتان را از من خیلی خیلی زود دریافت نمایید.

هر چه گزینه های بیشتری وجود داشته باشد بهتر است، بازی های زیادی تا به حال بر روی PC تجربه لذت بخشی داشته اند و توانسته اند که PC بازان را راضی نگه دارند(که متاسفانه عنوان Batman: Arkham Knight در این امر زیاد موفق نبود)، که از نمونه های این عناوین می توان به عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt اشاره نمود که کیفیت بسیار خوبی بر روی PC داشت.و خوشبختانه بر طبق نظری که آقای Peeler مطرح نمود قرار است Metal Gear Solid V: The Phantom دومین عنوان باشد.

در پایان نظر خود را در مورد این کار آقای Peeler با ما به اشتراک بگذارید.

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *