Peter Moore: برنامه ایی برای اجرای EA Access بر روی کنسول دیگری به جز ایکس باکس وان نداریم!

رییس شرکت الکترونیک آرتز آقای Peter moore مثل اینکه این روز ها روابطش با مایکرو سافت به خوبی پیش می رود چند ساعت پیش خبری رسید که طبق این خبر او می گوید :

هیچ وقت پلی استیشنی ها EA Access را تجربه نخواهند کرد ما برای پلی استیشن برنامه ایی نداریم.  با آذران گیم همراه باشید تا ببینیم ماجرا از چه قرار است.imagesسرویس دسترسی سریع به خدمات الکترونیک آرتز ۱ سال و اندی پیش برای ایکس باکس وان عرضه شد و از آن روز تا به حال الکترونیک آرتز نشان داده از کار کردن با ایکس باکس  راضی است و با کار کردن با سونی تمایلی  ندارد. Peter moore می گوید:

این سرویس در حال حاضر برروی Xbox One قرار دارد و تمایلی نداریم برروی پلی استیشن قرار بدیم. ما تمامی شرایط را در نظر می گیریم و بهترین ها را انتخاب می کنیم. این بهترین انتخاب از دیدگاه مدیران الکترونیک آرتز می باشد در حال حاضر تعداد کسانی که اشتراک ما را برروی این کنسول دارند، در حال افزایش می باشد. مشتری های ما می توانند زودتر از دیگران با این خدمات بازی های ما را تجربه کنند و به نسخه های آزمایشی های ما با پرداخت مبلغ ناچیز دسترسی داشته باشند.این بسیار خوشحال کننده است.

petermoore2

بنظر می آید روابط مایکروسافت با الکترونیک آرتز بسیار خوب می باشد ولی الکترونیک آرتز شمشیر را از رو برای سونی و پلی استیشن بسته است.نظرشما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *