Resident Evil 2 باز سازی می شود!

چند روز پیش شایعه های زیادی درباره ی باز سازی شدن رزیدنت ایول ۲ به گوش می رسید . درنهایت کپکام این شایعه را تایید کرد با ما در آذران گیم بمانید.download در اواسط این ماه یک ویدیو  از یکی از طرفدار این بازی  که با استفاده از موتور Unreal Engine 4  بازی را بازسازی کرده بود پخش شد و،سروصدا بلند کرد که باعث شد کپکام باز سازی این بازی را قبول بکند. Yoshiaki Hirabyashi باز سازی این عنوان را پذیرفته است.این عنوان قرار است طبق شایعه ها با موتور گرافیک Unreal Engine 4 ساخته بشود و برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه شود. Yoshiaki Hirabyashi

افزود:

این بسیار عالی است که نظرات مثبت طرفداران را پس از انتشار این خبر می بینیم و باید بگویم که تیم کپکام ، قدردان این لطف آن ها خواهد بود و تمامی ما نهایت سعی خود را برای به سر انجام رساندن هر چه بهتر این پروژه انجام خواهیم داد این پروژه را با دقت و تمرکز پیش خواهیم برد.

وی ادامه داد:

من سخت تلاش میکنیم تا با  همکاری کپکام رزیدنت  ۲ را به بهترین نحو باز سازی بکنیم.او ادامه داد:تیم مسئول بازسازی، همچنان نظرات و بازخوردهای هواداران نسبت به بازی را دنبال می کند و در تلاش است تا به صورت مداوم طرفداران را از مراحل ساخت بازی مطلع سازد.ما از باز خورد های شما به بهترین نحو در این باز سازی استفاده خواهیم کرد .

نظر شما چیست؟

محمد سجاد پناهی

محمد سجاد پناهی

مهم ترین و بهترین جایی که یک انسان می تواند حضور داشته باشه 1.درقلب کسی 2.درفکر کسی 3.دردعای کسی ......

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. Saeed_bi می‌گه:

    کلا تو انجمن هیچ کاری نمیتونم انجام بدم. حتی پیغام های خصوصی هم باز نمیشنحالا چرا مسدود شدم؟!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *