Treyarch از تغییرات جدید انجام شده در نسخه PC بازی با توجه به نسخه Beta رو نمایی می کند

امروز Treyarch از تغییرات انجام شده بر روی نسخه PC که با توجه به گزارشات کاربران و نتایج نسخه Beta به دست آورده بود رونمایی کرد. برای مشاهده این تغییرات به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

BlackOps3_Beta_PC-1

ما می دانیم که افراد زیادی موفق به تجربه بتای عنوان Call Of Duty: Black Ops III شده اند، حال ما تاثیرش را بر روی تجربه نهاییمان می بینیم. لیست تغییرات اعلام شده برای PC هستند، اما مشخص است که این کل تغییرات نمی باشد. کنسول ها نیز این لیست را به زودی خواهند داشت، که بایستی از نسخه Beta ممنون باشند.در زیر می توانید لیست تغییرات را مشاهده نمایید:

  • بعضی از بازیکنان احساس کرده اند که بازی به خوبی بر روی کامپیوترشان اجرا نمی شوند. خبر خوب این است که نسخه بتا شامل تنظیمات و بهینه سازی های آخر نبوده است. آن ها همین الان که حرف می زنیم در حال کار بر رویش هستند. ما بهینه سازی های نهایی را انجام می دهیم و همکاران سخت افزاری خود را در جریان قرار می دهیم تا زمان عرضه درایوری مناسب عرضه نمایند.
  • عده ای دیگر از بازیکنان گفته اند که حرکات موس کند و لگ دار است – پیام های آن ها به ما کمک کرد مشکل را پیدا و آن را حل کنیم.
  • بعضی از بازی کنان با داشتن نظیمات خاصی از از اینترنت نتوانسته اند به سرور های بازی وصل شوند. با استفاده از اطلاع آن ها ما توانستیم این مشکل را نیز پیدا و حل کنیم.
  • در طی باز بودن بتا، بعضی از بازیکنان گزارش مشکلاتی چون کرش، فریز و یا باگ های دیگر را داده اند. ما گزارش هر کدام را بررسی کرده و توانسته ایم باگ ها، کرش ها و فریز های زیادی را رفع کنیم.

عنوان Call Of Duty: Black Ops III در تاریخ ۶ نوامبر برای PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه می شود.شما نیز بتای بازی را تجربه کرده اید؟با توجه به حل چنین مشکلات کوچکی به نظرتان بازی خوبی خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

You Never Win

You Never Win

Some Men Just Wanna Watch The World Burns

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *